Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

500 Kč za zákazníka

500 Kč za kontakt na subjekt, který se díky tomu stane naším zákazníkem

Zdá se Vám to jako příliš výhodná nabídka než abychom to mysleli Vážně? Ale my to myslíme Vážně. Samozřejmě, že nebudeme rozdávat peníze na potkání. Pokud k nám ale přivedete nového zákazníka, nemáme problém s tím, abychom se s Vámi podělili o zisk. Pro nás je to výhodné, nemusíme nikomu platit za mnohdy neefektivní reklamu. Raději tyto výdaje přerozdělíme přímo tomu, kdo nám přinese užitek.
 

Pokud ve svém okolí znáte někoho, kdo by mohl využít našich služeb, povězte mu o nás. Dejte nám zároveň na něj kontakt, abychom mohli jednak zaznamenat komu poslat odměnu a jednak oficiálně oslovíme doporučený subjekt.

Abychom předešli zneužití, ponecháváme si právo rozhodnout individuálně o odměně tak, aby situace nebyla jednostranně výhodná. Například, pokud se na nového zákazníka vztahuje určité zvýhodnění z naší strany (sleva, stránky zdarma apod.), bude odměna adekvátně snížena.
 
Základní podmínkou pro získání odměny je fakt, že nám jako první dáte kontakt na subjekt, který se později stane naším platícím zákazníkem. Odměnu dostanete v momentě, kdy nám Vámi doporučený zákazník zaplatí za naše služby.
 
Těšíme se na spolupráci.

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close