Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Promo

Tvorba

V současné době informačních technologií hledá většina lidí informace pomocí internetu. Webové stránky jsou asi nejrozšířenějším a nejsnáze dostupným informačním médiem, mohou je navštěvovat lidé odkudkoliv a v jakémkoliv počtu.

tvorba2
Při vytváření webové prezentace klademe důraz jak na vizuální dojem, tak na funkčnost a korektnost stránek. Uvědomujeme si, že webové stránky jsou nedílnou součástí obrazu Vás nebo Vaší firmy. Podle dojmu, který zákazník nabyde z Vaší webové stránky, si udělá představu i o Vás. Profesionálně vytvořené webové stránky přitom nemusejí být drahé.

Nejdražší bývá u webových stránek návrh designu. Pracujeme s již navrženými základními strukturami, které přizpůsobujeme dle potřeb zákazníka. Díky tomu Vám můžeme nabídnout webovou prezentaci za velice příznivou cenu.

Máme v nabídce řadu šablon spolu s jejich ukázkovým vyhotovením a odkazy na reálné nasazení. Pokud si nevyberete v našem vzorníku, neváhejte nás oslovit. Rádi pro Vás najdeme design stránek, který bude odpovídat prezentovanému subjektu. Prohlédnout a vyzkoušet si vybrané šablony můžete v naší nabídce.

Naším cílem je poskytnout návštěvníkům Vašich stránek informace ve snadno stravitelné podobě. Průchod stránkami by měl být zcela intuitivní. Logicky dobře postavená struktura informací a syntaktická správnost kódu je důležitá i pro vyhledávače – SEO.

Jak to bude probíhat?

  • Nejprve pro Vás vytvoříme zdarma pilotní verzi stránek. Stačí, když nám pošlete ve Vámi preferovaném formátu popis toho, co by měl web obsahovat nebo jak by měl vypadat.
  • V další fázi Vám navrhneme rozpočet a budeme stránky dolaďovat tak, aby výsledek odpovídal Vašim představám a danému rozpočtu.
  • V poslední fázi stránky zprovozníme na zvolené doméně.

Tímto postupem je zajištěno, že neriskujete ztrátu za špatně odvedenou práci, jelikož za naše služby zaplatíte, až budete spokojeni.
 
1
2

 

Provoz

Důležitým krokem je volba vhodné webové adresy pro Vaši prezentaci. Zvolenou adresu pro Vás zaregistrujeme. Důležité je, že vy budete majitelem doménového jména, my vystupujeme pouze v roli správce. Myslíme si, že by nebylo korektní vlastnit domény našich zákazníků například pro případ, že změní provozovatele webu.

Zajištění potřebné kvality hostingu je velmi nákladné a vyžaduje značné zázemí. Proto využíváme služeb profesionálů, jejichž servery jsou umístěny v jednom z nejmodernějších datacenter v ČR (splňuje podmínky standardu TIER 3+). Garantujeme dostupnost 99,9%.

Za veškeré provozní procedury od registrace domény až po nasazení webových stránek na server si neúčtujeme žádné zvláštní poplatky. Hradíte pouze roční náklady na provoz webu na serverech. Ceny jsou uvedeny v nabídce.

 
3
4

 

Údržba

Aby webové stránky plnily svou úlohu je potřeba je udržovat aktuální. Reálný svět se časem vyvíjí a mění. Tyto změny je třeba propagovat i na webu. Návštěvník tak pozná, že prohlížená stránka je živá. Zastaralý web s neplatnými informacemi nepřináší žádný užitek.

Roční náklady na provoz uvedené v nabídce zahrnují i aktualizace. Pokud se u Vás něco změní, napište nám a my změnu promítneme do webu. Na změnu jsme schopni reagovat typicky v řádu hodin.

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close