Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Webové stránky

Dobře navržené webové stránky dokáží efektivně komunikovat. Moderní webové stránky by se navíc měli umět přizpůsobit prostředí, ve kterém si je uživatel prohlíží.

Stránky jsou postavené na HTML + CSS šablonách. V portfoliu naleznete řadu vyzkoušených šablon. Při výběru šablony si všímejte především struktury ovládacích prvků (menu, odkazy, tlačítka). Barevné ladění a grafika může být obměněna tak, aby vyhovovala Vašim představám.

 

Nemáte přesnou představu? Nechte to na nás. Najdeme pro Vás vhodnou šablonu, případně ji dle potřeb upravíme Vám na míru. Dostupných šablon je natolik nepřeberné množství, že si vybere opravdu každý.

 

Možné součásti webu:

  Například panoramatická fotografie vnitřních prostor provozovny navodí v návštěvníkovi pocit, jakoby Vás skutečně navštívil. Tvorbu panoramatické fotografie nabízíme zde.

  Zákazníci Vás snadno osloví, aniž by museli odcházet z Vašeho webu. Snižuje se tak riziko, že by navázání komunikace s Vámi odložili na později.

  Podokno s mapou umožní návštěvníkovi Vašeho webu přímo vidět adresu Vaší provozovny na mapě. V podokně může mapu posouvat a hledat k Vám cestu, aniž by Váš web opustil.

   

  Pořizovací náklady

  250 Kč za stránku
  Cena za sestavení a zprovoznění webové prezentace se odvíjí od počtu stránek, které ji budou tvořit. Běžná prezentace má 4-5 stránek, může jich být ale mnohem více.

  Roční provoz

  660 Kč hosting
  Základní náklady na provoz prezentace na serveru. V ceně jsou zahrnuty opravy a aktualizace obsahu.

  290 Kč registrace domény
  K provozu stránek je potřeba vlastnit doménu (například „www.mojestranky.cz“). Registrační poplatek jde celý registrátorovi.

   

  V uvedených cenách jsou započítány naše služby ohledně péče o Vás a Váš web. Nic víc než to, co je zde uvedeno nebo na čem se předem dohodneme již platit nebudete.

   

  Zanechat zprávu

  Scroll back
  RSS

  Close