Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Nabídka

 

Webové stránky

Zaregistrujeme doménu pro Vás nebo Vaší firmu, zajistíme vám moderní prezentaci na vaší doméně, zařídíme emailové adresy a další technické záležitosti. Během celého roku se budeme starat o aktuálnost a funkčnost vašich stránek.

 

 

Redakční systém

Webové stránky mohou být velmi specificky zaměřené a v takovém případě nemusí běžná webová prezentace stačit. Nabízíme řadu aplikací, které nainstalujeme a budeme provozovat. Výhodou redakčních systémů je, že máte plný přístup k obsahu, který se na webu zobrazuje a můžete jej tvořit a měnit dle vlastních potřeb. Podpora z naší strany a nastavení aplikace dle vašich požadavků je samozřejmostí.

 

 

Eshop

Nabízíme zprovoznění internetového obchodu. Obrovskou výhodou vlastního eshopu je šířka trhu, který se před Vámi otevírá. Eshop automaticky exportuje data o výrobcích do řady vyhledávačů jako je „Heureka.cz“ nebo „Zboží.cz“. Je tak velmi pravděpodobné, že Vás naleznou právě ti lidé, kteří hledají to, co prodáváte.

 

 

Fotogalerie

Samostatná aplikace pro prezentaci fotografií na internetu. Umožňuje pohodlné procházení fotografií a jejich řazení do samostatných galerií. Návštěvníci Vaší fotogalerie mohou u fotografií zanechávat komentáře a sdílet fotografie na sociální sítí Facebook.

 

 

Diskusní fórum

Samostatné diskusní fórum umožňuje samostatnou registraci uživatelů, vedení konverzací podle témat, sledování návštěvnosti. Jednotlivý uživatelé si mohou nastavit vlastního avatara, mohou si přidávat jiné uživatele do přátel nebo si navzájem posílat zprávy.

 

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close