Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Redakční systém

 

Současné možnosti webu jsou skutečně působivé. Díky zásuvným modulům lze web přizpůsobit Vašim potřebám. Vyspělé CMS systémy navíc umožňují pohodlnou práci i běžným uživatelům, napsat příspěvek je snazší než psát v MS Word.

Nabízíme instalaci a provoz redakčního systému. Jedná se o vyspělou PHP aplikaci, která vytváří dynamické stránky. Na jedné straně umožňuje snadnou správu obsahu Vašeho webu, na druhé straně má široké možnosti rozšíření. Redakční systém je vhodný pro webové stránky, jejichž obsah se často mění. Je vhodný zejména pro weby malých až středních firem či institucí nebo pro vlastní publikační činnost.

 

Díky široké škále doplňků lze redakční systém použít na celou řadu účelů od osobního blogu, přes vlastní noviny, diskusní fórum, fotogalerii, kalendář akcí, po rezervační systém. Jediné co potřebujete k používání systému je internetový prohlížeč, vše je realizováno přes webové rozhraní. V současné době používáme WordPress, ale nebráníme se ani jiným CMS systémům v závislosti na účelu nasazení.
Redakční systém funguje podobně jako automatizované vydavatelství novin. Systém rozeznává své uživatele podle zvoleného jména a hesla, různí uživatelé mají různá oprávnění.

 

Autoři píší články, vytvářejí stránky, rubriky a další prvky. Redaktoři mohou schvalovat napsané články k vydání. Článkům lze nastavit okamžik zveřejnění na webu – můžete tak mít několik článku v zásobě a oni se sami zveřejní, až bude třeba. Čtenáři mohou psát reakce a komentáře, mohou se také registrovat například k odběru novinek.

 

Při tvorbě stránek používám téměř výhradně „responsivní“ šablony – to znamená, že stránky budou použitelné na zařízeních s různým rozlišením obrazovky (mobily, tablety atd.).

 

Na požádání Vám zajistíme přístup do vzorové instalace (přihlašovací jméno a heslo). Pokud budete mít zájem o nějakou formu redakčního systému nebo specifické služby v rámci systému, určitě nám dejte vědět, připravíme Vám zdarma prototyp.

 

Pořizovací náklady

150 Kč za stránku
Cena za sestavení a zprovoznění webové prezentace se odvíjí od počtu stránek, které ji budou tvořit. Stránek může být i vyšší počet, řádově desítky.

individualizace dohodou
Instalace a zprovoznění nestandartních funkcionalit systému a prémiových šablon. Grafické práce na zakázku.

Roční provoz

1140 Kč hosting
Základní náklady na provoz redakčního systému na serveru. V ceně jsou zahrnuty aktualizace systému i aktualizace obsahu.

350 Kč registrace domény
K provozu stránek je potřeba vlastnit doménu (například „www.mojestranky.cz“). Registrační poplatek jde celý registrátorovi.

 

V uvedených cenách jsou započítány naše služby ohledně péče o Vás a Váš web. Nic víc než to, co je zde uvedeno nebo na čem se předem dohodneme již platit nebudete.

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close