Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Generické stránky

 

Skutečně efektivní řešení. Výhodou jsou jistě nízké náklady a rychlost uvedení stránek do provozu. Rozložení stránek je pevně dané, lze však přizpůsobit logo, grafiku na pozadí nebo barevné ladění stránek.

Generické stránky jsou rozumná volby pro opravdu nízké náklady. Standartní součástí je úvodní stránka, články, základní fotogalerie, kniha návštěv, stránka s kontakty. Samozřejmě náplň, rozložení, ikony, loga a obrázky přizpůsobíme dle Vašich představ. Nadstandartní funkce (například kontaktní formulář a některé další) lze implementovat jen do klasických stránek.
 

 

Možné součásti webu

  Podokno s mapou umožní návštěvníkovi Vašeho webu přímo vidět adresu Vaší provozovny na mapě. V podokně může mapu posouvat a hledat k Vám cestu, aniž by Váš web opustil.

  Například panoramatická fotografie vnitřních prostor provozovny navodí v návštěvníkovi pocit, jakoby Vás skutečně navštívil. Tvorbu panoramatické fotografie nabízíme zde.

  Navtěvníci webu mohou zvolené stránky psát krátké vzkazy. Zpětná vazba od druhých může ýt důležitá nejen pro Vás, ale i pro ostatní. Lze použít i jako „Knihu návštěv“.

  Položíte otázku a návštěvnici mohou vybírat z předdefinovaných odpovědí. Můžete tak realizovat vlastní průzkum menšího rozsahu.

   

  Pořizovací náklady

  150 Kč za stránku
  Cena za sestavení a zprovoznění webové prezentace se odvíjí od počtu stránek, které ji budou tvořit. Běžná prezentace má 4-5 stránek, může jich být ale mnohem více.

  Roční provoz

  420 Kč hosting
  Základní náklady na provoz prezentace na serveru. V ceně jsou zahrnuty opravy a aktualizace obsahu.

  290 Kč registrace domény
  K provozu stránek je potřeba vlastnit doménu (například „www.mojestranky.cz“). Registrační poplatek jde celý registrátorovi.

   

  V uvedených cenách jsou započítány naše služby ohledně péče o Vás a Váš web. Nic víc než to, co je zde uvedeno nebo na čem se předem dohodneme již platit nebudete.

   

  Zanechat zprávu

  Scroll back
  RSS

  Close