Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Fotogalerie

 

Jde o samostatnou aplikaci, pomocí které lze pohodlně spravovat fotografie a zároveň je efektně prezentovat. Návštěvníci Vašeho webu mohou komentovat nebo hodnotit obsah fotografií skrze Facebook a Twitter, čímž se o Vás dozvědí další lidé na sociálních sítích.

 

Přístup k jednotlivým fotogaleriím lze omezit heslem. K dispozici je také aplikace pro stolní počítač, která Vám ulehčí nahrávání nových fotografií. Fotogalerie (stejně jako veškerá data na serveru) jsou zálohovaná v intervalu 24h.

 

Vzorová fotogalerie

 

Připravili jsme pro Vás vzorovou instalaci fotogalerie. K dispozici jsou dvě barevné varianty, obě laděné do černa. Tmavé prostředí je pro sledování fotografií optimální. Heslo do fotogalerie „Tatry“ je „12345“. Vážným zájemcům vytvoříme na požádání testovací instalaci fotogalerie, kde si můžete vše vyzkoušet. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Pořizovací náklady

0 Kč instalace
Instalace a nastavení aplikace pod Vaší doménou.

Roční provoz

420 Kč hosting
Základní náklady na provoz samotné aplikace na serveru. Pro fotogalerii Vám můžeme registrovat vlastní doménu. V nákladech je zahrnut 1 GB zálohovaného diskového prostoru.

240 Kč navýšení prostoru
Náklady na každý další 1 GB diskové kapacity pro Vaše fotografie. Což zhruba odpovídá 200 až 400 fotografiím ve formátu JPG o rozlišení 10Mpixel.

290 Kč registrace domény
K provozu fotogalerie je potřeba vlastnit doménu (například „www.mujeshop.cz“). Registrační poplatek jde celý registrátorovi.

 

V uvedených cenách jsou započítány naše služby ohledně péče o Vás a Váš web. Nic víc než to, co je zde uvedeno nebo na čem se předem dohodneme již platit nebudete.

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close