Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Eshop

 

Představte si, že se někdo postará o Vaše zákazníky. Přivítá je, nabídne jim Vaše zboží, provede je nákupem, poradí s výběrem, naláká na alternativy pokud váhají, uzavře s nimi objednávku a vybere způsob platby a dopravy. To je Váš internetový obchod.

 

Používáme osvědčenou aplikaci, která nabízí komplexní řešení internetového obchodu. Mezi základní funkce patří možnost řazení výrobků do kategorií, textové vyhledávání mezi výrobky, náhledy fotografií a další. Zákazník se může registrovat – Vy pak můžete registrovaným zákazníkům odesílat email s novinkami. Při registraci, potvrzení objednávce, vyřízení objednávky je zákazník také informován emailem.

 

Stejně jako v případě webu se postaráme o veškeré technické detaily za Vás. Můžete se tak lépe soustředit na samotnou podstatu Vašeho podnikání. Eshop můžete provozovat samostatně nebo jako součást svých webových stránek. Samostatný eshop potřebuje doménu, ve které ho zákazníci najdou. Tu pro Vás případně zaregistrujeme. Pokud bude eshop součástí Vašich webových stránek, můžeme doladit design tak, aby odpovídal stránkám.

 

Vzorový obchod

Svůj eshop ovládáte přes intuitivní webové rozhraní, není třeba žádných zvláštních technických znalostí. Pokud byste si nevěděli rady, je zde všudypřítomná nápověda. K dispozici je také samostatná aplikace pro PC, která Vám usnadní každodenní komunikaci s Vašim eshopem.

 

Uvnitř eshopu můžete vyřizovat objednávky zákazníků, spravovat katalogu výrobků (popis, kategorie, doprava). K dispozici je sklad, můžete vytvářet slevové akce, sledovat statistiky prodeje a mnohem víc.

 

Připravili jsme pro Vás vzorovou instalaci eshopu. Slouží spíše jako základní vodítko, aby jste měli představu jak uvidí Váš eshop zákazníci. Vážným zájemcům na požádání zpřistupníme vzorovou instalaci eshopu, kde si můžete vše vyzkoušet. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Pořizovací náklady

0 Kč základní varianta
Instalace základní varianty na zvolenou doménu. Barva prvků může být růžová, modrá, zelená, oranžová, červená, žlutá, šedá, kombinace některé ze zmíněných barev a šedé).

220 Kč barevné ladění
Nastavení barevného ladění eshopu přesně dle zvolené předlohy nebo tak, aby design odpovídal webovým stránkám.

Roční provoz

900 Kč hosting
Základní náklady na provoz samotné aplikace na serveru. Postaráme se o opravy a změny nastavení v řádu hodin od Vašeho požadavku.

290 Kč registrace domény
K provozu eshopu je potřeba vlastnit doménu (například „www.mujeshop.cz“). Registrační poplatek jde celý registrátorovi.

 

V uvedených cenách jsou započítány naše služby ohledně péče o Vás a Váš web. Nic víc než to, co je zde uvedeno nebo na čem se předem dohodneme již platit nebudete.

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close