Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Diskusní fórum

 

Máte zajímavé téma nebo chcete vytvořit pro svou komunitu komunikační prostor? Návštěvníci Vašeho webu mohou komentovat nebo hodnotit obsah skrze Facebook, čímž se o Vás dozvědí další lidé na sociálních sítích.

 

Klasické diskusní, které fórum umožňuje samostatnou registraci uživatelů, vedení konverzací podle témat, sledování návštěvnosti. Jednotlivý uživatelé si mohou nastavit vlastního avatara, mohou si přidávat jiné uživatele do přátel nebo si navzájem posílat zprávy. Do hlavičky a patičky fóra Vám můžeme umístit odkaz na Vaše nebo na jiné zajímavé webové stránky. Administrátorský účet má samozřejmě vyšší pravomoc. Lze definovat hodnosti uživatelů, přiřazovat obrázky kategoriím a mnoho dalšího.

 

Vzorové diskusní fórum

Připravili jsme pro Vás vzorovou instalaci fóra. Je předdefinovaný uživatel „sample“, heslo je „sample“, tudíž si můžete osahat i vnitřní vybavení fóra. Vážným zájemcům na požádání vytvoříme testovací instalaci fóra, kde si můžete vše plně vyzkoušet i z pozice administrátora. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Pořizovací náklady

0 Kč instalace
K dispozici jsou barevné varianty zvýraznění textu – azurová, červená, modrá, zelená, fialová. Instalaci a nastavení aplikace provedeme samozřejmě za Vás.

Roční provoz

420 Kč hosting
Základní náklady na provoz samotné aplikace na serveru. Pro diskusní fórum Vám můžeme registrovat vlastní doménu.

290 Kč registrace domény
K provozu fotogalerie je potřeba vlastnit doménu (například „www.mujeshop.cz“). Registrační poplatek jde celý registrátorovi.

 

V uvedených cenách jsou započítány naše služby ohledně péče o Vás a Váš web. Nic víc než to, co je zde uvedeno nebo na čem se předem dohodneme již platit nebudete.

 

Zanechat zprávu

Scroll back
RSS

Close