Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Realizace webu

 

Nabízíme tvorbu propracovaných webových stránek, jejichž prostřednictvím můžete efektivně komunikovat se svými stávajícími i budoucími zákazníky.

 

Dlouhodobě se postaráme o veškeré technické úkony související s webovou prezentací. Ušetřený čas a životní energii, můžete věnovat jádru Vaší činnosti. Nabízíme víc než běžný webhosting za ceny plně srovnatelné.

 

Samozřejmostí je:

  Zaregistrujeme pro Váš web doménu. Doménové jméno je unikátní, podle něj vás zákazníci najdou, např. „vasefirma.cz“. Ověřit si dostupnost konkrétního jména můžete zde. Dobrým mravem je, aby zákazník byl majitelem své domény, tak je tomu i u nás.

  V ceně hostingu jsou emailové adresy k vaší doméně. Firmení komunikace s okolím vypadá lépe, když je odesilatelem „jednatel@vasefirma.cz“. Emaily můžeme buďto přesměrovat na již existující účet nebo Vám založíme novou schránku. Počet adres není apriori omezen.

  Datový prostor, který bude Vaše prezentace zabírat, prozatím apriori neomezujeme. V opravdu výjimečných případech (řádově GB) se můžeme domluvit na dodatečné kalkulaci. Data související s prezentací jsou pravidelně zálohována, na požádání Vám zálohu bezplatně poskytneme.

   

  Zanechat zprávu

  Scroll back
  RSS

  Close